Zdravé časy

Stručne o tom, čo, ako a prečo robíme.

Zdravé časy ako moderné stravovanie

„Pestrá a pravidelná strava, je základ zdravia“. Jedno z hesiel, ktoré sme si osvojili a pre ktoré sme sa rozhodli robiť to, čo robíme, a to, čo nás baví. Uponáhľaný a hektický život núti množstvo ľudí nepravidelne a nezdravo sa stravovať. Týmto ľuďom chceme dať možnosť spraviť niečo pre seba, stravovať sa moderne a zároveň zbaviť ich stresu a byť nabitý energiou počas celého dňa.

Chceme to robiť inak, a preto sa riadime ďalším osvojeným heslom – „Život je príliš krátky na to aby sme jedli zlé jedlo.“ Jesť zdravo, neznamená jesť niečo, čo nechutí. Je to mylná predstava ešte stále veľkej časti obyvateľstva. Jedlá sa snažíme pripravovať tak, aby ich naši zákazníci nejedli z nutnosti robiť niečo pre svoje zdravie ale aby ich jedli s chuťou a radosťou.


Rodinný prístup k zákazníkovi

Potraviny, ktoré používame v našej kuchyni sami starostlivo vyberáme, a to, čo ponúkame našim zákazníkom sa objavuje aj na našom tanieri. Sme malá firma, fungujúca v rodinnej atmosfére, a preto sa snažíme vychádzať našim zákazníkom, čo najviac v ústrety. V rámci možností upravujeme jedálny lístok podľa rôznych intolerancií a alergií zákazníkov alebo nahradíme surovinu, ktorá zákazníkovi nechutí. Firma s atmosférou rodiny vyžaduje rodinný prístup.


Ľubovoľný výber

V našej ponuke si zákazník môže vybrať ľubovoľnú kombináciu jedál v rámci dňa, prípadne len obedy, podľa toho, čo mu vyhovuje. Zákazník si môže vybrať celodenné menu, ktoré je našim hlavným a odporúčaným programom, ktorým sa staráme o komfort zákazníka počas celého dňa. Celodenné menu pre muža sa pohybuje v rozmedzí 1800 - 2200 kcal, celodenné menu pre ženu sa pohybuje v rozmedzí 1400 - 1600 kcal.  

Medzi našich zákazníkov patria podnikatelia, lekári, právnici, úradníci a stále väčšiu obľubu získavame u mamičiek na materskej, ktoré chcú venovať každú chvíľku svojej ratolesti.

Našou snahou je ponúknuť zdravé časy pre zákazníkov ale rovnako myslíme aj na životné prostredie, preto ponúkame naše jedlá aj vo vratných sklenených obaloch alebo v EKO kompostovateľných obaloch.

Vyskúšajte naše moderné stravovanie, tešíme sa na vás :)

Vaše Zdravé časy