Zdravé časy

Stručne o tom, čo, ako a prečo robíme.

Zdravé časy sú moderné stravovanie, ktoré prináša chutné a kvalitné jedlo s výsledkami

„Pestrá a pravidelná strava, je základ zdravia“. Jedno z hesiel, ktoré sme si osvojili a pre ktoré sme sa rozhodli robiť to, čo robíme, a to, čo nás baví. Uponáhľaný a hektický život núti množstvo ľudí nepravidelne a nezdravo sa stravovať. Týmto ľuďom chceme dať možnosť spraviť niečo pre seba, stravovať sa moderne a zároveň zbaviť ich stresu a byť nabitý energiou počas celého dňa.

Chceme to robiť inak, a preto sa riadime ďalším osvojeným heslom – „Život je príliš krátky na to aby sme jedli zlé jedlo.“ Jesť zdravo, neznamená jesť niečo, čo nechutí. Je to mylná predstava ešte stále veľkej časti obyvateľstva. Jedlá sa snažíme pripravovať tak, aby ich naši zákazníci nejedli z nutnosti robiť niečo pre svoje zdravie ale aby ich jedli s chuťou a radosťou.

Potraviny, ktoré používame v našej kuchyni sami starostlivo vyberáme, a to, čo ponúkame našim zákazníkom sa objavuje aj na našom tanieri. Sme malá firma, fungujúca v rodinnej atmosfére, a preto sa snažíme vychádzať našim zákazníkom, čo najviac v ústrety. V rámci možností upravujeme jedálny lístok podľa rôznych intolerancií a alergií zákazníkov alebo nahradíme surovinu, ktorá zákazníkovi nechutí. Firma s atmosférou rodiny vyžaduje rodinný prístup.

V ponuke máme 13 kombinácií a každú ponúkame aj vo vegetariánskej verzii. Celodenné menu obsahuje šesť chodov a vďaka jeho vyváženému nutričnému zloženiu a energetickej hodnote 1400 – 1600 Kcal pre ženu a 2000 – 2200 Kcal pre muža je určené najmä pre ľudí, ktorí bojujú s nadváhou a pre tých, ktorí sa chcú správne pravidelne stravovať a vďaka tomu správne nastaviť svoj metabolizmus.

Pre časovo zaneprázdnených ľudí ponúkame kombinácie, ktoré sa skladajú z 2 – 4 chodov. Ak nestíhate raňajkovať, nemáte čas ísť či objednať si obed alebo sa snažíte „dobehnúť“ celý deň večerou, je táto možnosť výberu práve pre vás.

Veľkú časť našich zákazníkov tvoria mamičky na materskej, ktoré sa nemusia báť ponúknuť naše jedlá aj svojej ratolesti, ktoré si obľúbili najmä naše kaše, cestoviny a polievky.

Našou snahou je ponúknuť zdravé časy pre zákazníkov alebo rovnako myslíme aj na životné prostredie, preto ponúkame naše jedlá aj vo vratných sklenených obaloch alebo v EKO kompostovateľných obaloch.

Vyskúšajte moderné stravovanie s výsledkami, tešíme sa na vás :)

Vaše Zdravé časy