Čas na zdravý a moderný životný štýl.

Objednávka

1. krok - kliknite na jednu z možností "Porcie pre ženu" alebo "Porcie pre muža". 2. krok - kliknite na "Zvoľ si svoju kombináciu dňa" a vyber možnosť stravovania. 3. krok - klikni na "Objednať menu". 4. krok - zvoľte si obdobie. 5. krok - vypíšte objednávkový formulár

Doručenie

Pri objednávkach do 9.00 hod. vo vybraný deň vám kuriér doručí stravu - 1. večerný rozvoz - v rovnaký deň večer medzi 18.00 - 21.00, alebo 2. ranný rozvoz - na druhý deň ráno medzi 7.30 - 9.30 (len v Nitre) na vami zadanú adresu. Na výber máte možnosti objednávok na deň, na týždeň, na mesiac alebo ľubovoľný počet a výber dní. Objednávky je možné vytvárať nonstop s ľubovoľným dátumom začiatku stravovania (teda aj viac dní dopredu).

Výhody

Šetríme váš čas, plánujeme, nakupujeme a varíme za vás, strava vám príde až k dverám. Pri dlhodobom stravovaní sa budete cítiť stále aktívni, plný energie, stravu budete mať vždy "po ruke". Pri ľuďoch s nadváhou určite príde k redukcii hmotnosti. Pri dlhodobých objednávkach vám ako zdravý bonus dáme zľavu od 2% do 5%.