Voda Royal Water alebo "Kráľovská voda"

Všeobecná charakteristika Royal Water

Bez vody nie je možný život a aj v skladbe ľudského organizmu hrá voda zásadnú úlohu. Tvorí v priemere až 70% hmotnosti tela, čo predstavuje u človeka vážiaceho 70 kg cca 50 kg hmotnosti vody! Toto je dôvodom prečo sa musíme zaujímať hlavne o kvalitu pitnej vody, ktorú prijímame, nakoľko kvalita vody, ktorá tvorí takú podstatnú časť nášho tela, je zodpovedná za správne fungovanie organizmu a tým pádom aj za naše zdravie!

Royal Water spadá do kategórie vysoko prémiovo kategorizovanej vody a absolútne spĺňa všetky najvyššie kritériá a aspekty kvality, čistoty a bonity vôd súčasnej doby, ktoré tvoria už iba 0,3% zostatku svetových zásob pitnej vody. Táto voda vznikala v podloží starom 70 miliónov rokov a vyviera už so zásaditým pH 7,4 (ako ľudská krv) o kvalite a čistote, ktorá spĺňa aj najprísnejšie normy detskej vody. Neobsahuje mangán, železo a je so zníženým obsahom sodíka. Je vhodná aj pri sodíkovej diéte a môžu ju užívať aj ľudia, ktorí trpia ľadvinovými problémami a pod.. Je so zníženým obsahom minerálov a nezaťažuje organizmus prebytočnými soľami, nie je ju potrebné ani obmieňať. Nespôsobuje obličkové a močové kamene. Pomer vápnika a horčíka je 2:1 , čo je optimálny pomer z fyziologického hľadiska. Má veľmi nízky COD (chemicko-oxidačný index), vďaka ktorému odoláva aj extrémnym podmienkam. Voda je alkalická, ionizovaná a plnená pomocou najmodernejšej nemeckej špičkovej technológie značky KRONES do BPA-free fliaš najvyššej kvality belgickej značky Resilux. ROYAL WATER navyše obsahuje H2SiO3 (kys. kremičitá), ktorá môže zbavovať organizmus ťažkých kovov a tým pôsobí preventívne aj proti neurodegeneratívnym ochoreniam (napr. pri kumulácii hliníka v dutinách mozgu). Zvyšuje pevnosť a pružnosť ciev a podporuje regeneráciu pohybového aparátu a buniek.

Je jedna z mála vôd, ktorá neobsahuje rádioaktívne prvky ako napr. trícium. Tento typ ionizovanej vody pomáha spomaľovať starnutie a oxidáciu buniek, ktoré zároveň napomáha revitalizovať a obnovovať. Voda je mikro-klastrovaná a vďaka tomu sú zoskupenia molekúl tak malé, že preniká do buniek 6x rýchlejšie ako bežná voda. Z tohto dôvodu hydratuje a môže detoxikovať na bunkovej úrovni. Môže mať veľmi silné antioxidačné účinky aj vďaka vysokému ORP (oxidačno-redukčný potenciál) až (-600 mV) pri fľaškovaní. Vďaka vyššiemu zásaditému pH voda rovnako efektívne odkysľuje a zbavuje organizmus patogénov a toxínov. Pozitívne upravuje krvný obraz a napomáha regenerácii krvných buniek a hemoglobínu. Zdrojový vrt Royal-I je limitovaný zhruba na kadenciu 16.000 fl/hod. Z tohto dôvodu sa voda môže dodávať len do obmedzeného množstva krajín. Objem tohto zdroja je dostupný iba pre 0,002% populácie sveta. Slovensko patrí medzi málo krajín kde sa Royal Water dodáva.