Vitamin WELL

Charakteristika značiek Vitamin WELL s výživovými hodnotami.

    Funkčné vitamínové nápoje VITAMIN WELL sú obohatené o vitamíny, minerály, ovocie i rastlinné extrakty. Sú nesýtené a sladené výhradne ovocným cukrom, fruktózou. Prvé nápoje boli predstavené vo Švédsku už v roku 2008. Aktuálne je možné nájsť VITAMIN WELL v takmer 40 krajinách po celom svete. Edícia Zero je nielen perlivá, ale aj v plechovke a bez cukru.

CELEBRATE

Príchuť - Mango + Ananás, MAGNÉZIUM + ZINOK + KYSELINA LISTOVÁ + NIACÍN

    Celebrate obsahuje magnézium, ktoré prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Magnézium takisto prispieva k normálnemu fungovaniu svalstva. Zinok a kyselina listová prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému. Celebrate takisto obsahuje niacín, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Perfektný pred, počas alebo po veľkej oslave. Vitamin Well je neperlivý, nízkokalorický nápoj obohatený o vitamíny a minerály. Najlepšie podávať dobre vychladený. Ideálny k pestrej a vyváženej strave a zdravému životnému štýlu.

UPGRADE

Príchuť - Citrón + Kaktus, VITAMÍN B6 + VITAMÍN B12 + VITAMÍN D + MAGNÉZIUM + ZINOK

    Vitamin Well Upgrade je neperlivý nízkokalorický nápoj s príchuťou citrón-kaktus s bohatým obsahom vitamínov a minerálov. Osvieži vás kedykoľvek v priebehu dňa. Obsahuje horčík a vitamín D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii svalov a vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Vychutnajte si skvelú chuť nízkokalorického nápoja Vitamin Well Upgrade a majte ho vždy po ruke.

ANTIOXIDANT

Príchuť - broskyňa, VITAMÍN C + VITAMÍN E + MAGNÉZIUM + SELÉN

    Vitamin Well Antioxidant je neperlivý nízkokalorický nápoj s príchuťou broskyne s bohatým obsahom antioxidantov, vitamínov a minerálov. Obsahuje vitamín C, zinok a meď, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Vďaka výživnému zloženiu prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 

HYDRATE

Príchuť - Rebarbora + Jahoda, VITAMÍN C+D + ZINOK + BIOTÍN

    Vitamin Well Hydrate je ochladzujúci a osviežujúci nízkokalorický nápoj s príchuťou rebarbory a jahody s bohatým obsahom vitamínov a minerálov. Vďaka obsahu vitamínu C a B12 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Biotín, niacín a zinok zas prispievajú k udržiavaniu normálneho stavu pokožky a vlasov.

ZERO Celebrate

Príchuť - Mango + Ananás, VITAMÍN D + VITAMÍN B12 + ZINOK + KYSELINA LISTOVÁ

    Vitamin Well Celebrate Zero je perlivý nízkokalorický nápoj s príchuťou manga a ananásu s bohatým obsahom vitamínov a minerálov. Vďaka obsahu vitamínu B12 a D a C prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Spolu so zinkom prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Dobite si baterky so ZERO Celebrate.

Doplnte svoje zdravé stravovanie aj o zdravší pitný režim :)

Vaše Zdravé časy